Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Vilniaus apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Vilniaus apygardos teismas puoselėja socialiai atsakingą veiklą

Vilniaus apygardos teismas puoselėja socialiai atsakingą veiklą
2020-08-27

Vilniaus apygardos teismas dalyvavo mokymuose pagal projektą „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“. Mokymų metu buvo kalbama apie socialinę atsakomybę, jos kryptis, socialiai atsakingų veiksmų įgyvendinimą bei įsivertinimą, kaip organizacijai sekasi tai daryti.

Mokymų tikslas buvo suteikti gebėjimus mažiausiomis sąnaudomis taikyti socialiai atsakingus principus komunikacijos, klientų aptarnavimo, rinkodaros aspektais. Organizacijų socialinė atsakomybė tampa natūralia praktika siekiant tausoti aplinką, rūpintis darbuotojais, siekti bendruomeniškų tikslų.

Pagal šį projektą dalis mokymuose dalyvavusių organizacijų rengė socialinės atsakomybės ataskaitas. Tokią ataskaitą pirmą kartą parengė ir Vilniaus apygardos teismas, patvirtindamas įsipareigojimą veikti socialiai atsakingai ir nešti naudą visuomenei.

Pagrindinės socialinės atsakomybės sritys atitinka Vilniaus apygardos teismo veiklos prioritetus. Teisingas, nešališkas ir objektyvus bylų nagrinėjimas, efektyvi Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių apylinkių teismų administracinės ir organizacinės veiklos kontrolė – padeda didinti visuomenės pasitikėjimą teismų sistema. Mums rūpi ne tik teisingumas, bet ir žmogaus teisės, aplinkosauga, švietimas. Pagrindiniai socialinės atsakomybės principai – atvirumas, skaidrumas, atsakomybė, padeda mums stiprinti ryšius su kitomis institucijomis, būti bendruomenišku moderniu teismu.

Su Vilniaus apygardos teismo socialinės atsakomybės ataskaita susipažinti galima čia.

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}