Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Vilniaus apygardos teismas
lt
En

Finansų ir apskaitos skyrius

Informacija atnaujinta 2022-03-28 13:12:49

FINANSŲ IR APSKAITOS SKYRIUS

Jūratė Maniušienė

Skyriaus vedėja

1 užduotis: Užtikrinti Vilniaus apygardos teismo buhalterinės apskaitos duomenų pateikimą į VSAKIS vadovaujantis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2021 m. gruodžio 13 d. įsakymu Nr.1K-387 „Dėl 2021 metų konsolidavimo kalendoriaus patvirtinimo“ nurodytais terminais.
2 užduotis: Atlikti paskaičiavimus, kurių pagrindu rengiamas biudžeto projektas ir sudaromos išlaidų sąmatos.
3 užduotis: Pateikti teismo pirmininkui arba teismo kancleriui pasiūlymus dėl efektyvesnio Teismo lėšų apskaitos vykdymo ir jų panaudojimo.
4 užduotis: Darbas vidaus kontrolės srityje, pagalba stiprinant ir tobulinant vidaus kontrolę teisme.

Justina Rybnikovė

Vyriausioji specialistė

1.Pasibaigus kiekvienam ataskaitiniam ketvirčiui iki sekančio ketvirčio pirmo mėnesio 10 d. tęsti rengimą ir raštu pateikimą Vilniaus apygardos teismo finansų ir apskaitos skyriaus vedėjui informaciją apie panaudotus darbo užmokesčio asignavimus bei sutaupytas darbo užmokesčio lėšas dėl laisvų etatų, ligų ir kt. neatvykimo į darbą priežasčių.

2. Pasibaigus kiekvienam ataskaitiniam ketvirčiui iki sekančio ketvirčio pirmo mėnesio 20 d. patikrinti socialinio draudimo įmokų duomenis teismo ir VSDF apskaitoje bei raštu pateikti informaciją  Vilniaus apygardos teismo finansų ir apskaitos skyriaus vedėjui apie gautus rezultatus.

3. Gilinti žinias darbo užmokesčio skaičiavime ir mokestinių pakeitimų srityje 2021 metais.