Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Vilniaus apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Organizuoti mokymai antikorupcinės aplinkos kūrimo tema

2019-04-26

2018 m. balandžio 23 d. Vilniaus apygardos teismo teisėjams ir teismo darbuotojams organizuota antikorupcinio švietimo paskaitą „Antikorupcinės aplinkos kūrimas“.

Paskaitą vedė Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio švietimo skyriaus viršininkė Jurgita Razmytė.

Lektorė paskaitos dalyvius supažindino su antikorupcine politika ir jos įgyvendinimu Lietuvoje, aktualiausiais teisės aktais, naujausiais atliktais sociologiniais tyrimais antikorupcijos srityje. Taip pat aptartos antikorupcinės aplinkos kūrimo galimybės teismuose. J. Razmytė atkreipė dėmesį į korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo įgyvendinimo svarbą. Paskaitos klausytojai supažindinti su antikorupcinio visuomenės švietimo ir informavimo priemonėmis. Akcentuota, kad antikorupcinis visuomenės švietimas turi būti vykdomas kaip neatskiriama visuomenės švietimo dalis, siekiant puoselėti asmens dorovę bei ugdyti pilietiškumą.

Pažymėtina, kad dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos bei kitų valstybės institucijų vykdomo antikorupcinio visuomenės švietimo, didėja piliečių aktyvumas pranešant teisėsaugos institucijoms apie žinomus korupcijos atvejus ir bendradarbiavimas su jomis.

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}